Zmrzlina

Ochutnejte naší vyhlášenou zmrzlinu

V Cacao na zmrzlinu používáme ty nejkvalitnější suroviny, z nichž preferujeme především lokální produkty. V průběhu roku usilujeme o to, vytěžit ze sezónních ingrediencí to nejlepší a připravit pro Vás zajímavé kombinace chutí. Kromě lokálních produktů jako české plnotučné mléko využíváme i originální zahraniční suroviny, například nejkvalitnější vanilku z Madagaskaru, lískové oříšky z Piemonte v Itálii, pistácie ze Sicílie, vlašské ořechy ze Sorrenta nebo kakao z Jižní Ameriky.

Naše zmrzlina je denně čerstvě vyráběná přímo na místě, nikdy ji nepřevážíme ani nepřemražujeme, aby neztratila na své kvalitě a chuti. V Cacao zmrzlinu vyrábíme dle staré receptury ze Slovinska inspirované přípravou pravé italské zmrzliny. Vybírat můžete minimálně ze 24 druhů zmrzliny včetně veganských sorbetů. V nabídce nechybí také speciální druhy jako pistáciový zmrzlinový dort s pečeným korpusem a pistáciovým krémem, pravé italské semifreddo a mnoho dalšího.

Z naší stále nabídky zmrzlin: Zmrzlina slaný arašíd, zmrzlina hořká čokoláda s malinami, jogurtová zmrzlina s mangem, čokoládová zmrzlina, smetanová zmrzlina, jahodová zmrzlina, borůvková zmrzlina, ořechová zmrzlina s fíky, lentilková zmrzlina, zmrzlina Kinder maxi king nebo zmrzlina Raffaello.

Přejít nahoru