O CACAO PRAGUE

Jsme nekuřácká kavárna a najdete nás kousek od Prašné brány. Skoro co by člověk dortem dohodil. Naše zmrzliny, dezerty a dorty si vyrábíme podle vlastních receptur.

Cacao ale nejsou pouze dezerty a zmrzlina. K pití si u nás dáte skvělou kávu, výběrové sypané čaje, čerstvě připravené šťávy, ale také koktejly a míchané nápoje se superfood přídavky.

Naše domácí zmrzlina
Snídaně v Cacao Prague

 K jídlu nabízíme jak teplé, tak studené snídaně, široký výběr salátů a baget, polévku dne, ale v pracovní dny také polední menu pouze z čerstvých a poctivých surovin bez použití dochucovadel a dalších přídavků.

Přiveďte i své děti do Cacaa a uvidíte, jak snadné je, aby byly šťastné. Náš podnik disponuje prostorným dětským koutkem. Pro ty nejmenší zákazníky máme mnoho zdravých jogurtů s čerstvým ovocem, granolu, dětské jogurtové, mléčné nebo zmrzlinové nápoje a spoustu dalších dobrot. Rádi pro vaše děti uspořádáme oslavu narozenin, nebo vám rádi připravíme dorty dle vašeho výběru s sebou.

To vše v příjemném prostředí v centru Prahy. V teplejším období je k dispozici i venkovní zahrádka, ze které lze sledovat hezké panorama kousku Prahy a nasávat atmosféru okolí.

Cacao je mezinárodní franšíza cukráren původem ze Slovinska. V centru Prahy najdete jen stěží příjemnější místo. Nemusíte věřit ani nám ani stovkám pozitivních recenzí, stačí přijít a přesvědčit se na vlastní chuťové buňky.

Venkovní posezení v Cacao Prague